Hudobný koncert SIMSALALA PDF Tlačiť E-mail
 Dňa 23.11.2016 prišla do našej materskej školy Simsalala. Kto je to? Simsalala, vlastným menom Simona Hudáková spieva piesne vlastnej tvorby, ktoré deťom ponúka hravou formou. Piesne sú pre deti poučné. Okrem toho, že si deti vypočuli a naučili sa krásne piesne, sprevádzali Simsalalu aj hudobným doprovodom. Každé jedno dieťa dostalo hudobný nástroj a mohlo prejaviť svoje nadanie. Ó, čudovali by ste sa koľko talentovaných hudobníkov sa medzi deťmi skrýva. A spevákov? Ani nehovorím. Jednoducho v jednej triede sa stretla jedna nemenovaná  hudobná kapela veľkých rozmerov. Nakoniec si  deti zacvičili v rytme piesne a zatancovali si. So Simsalalou sa rozlúčili veľkým potleskom. Za svoju aktivitu boli deti odmenené krásnou omaľovankou. Koncert si ozaj veľmi užili. Však sa presvečte v našej fotogalérii. 
 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 21. Máj 2018

Dnes má meniny:
Zina
Zajtra má meniny:
Júlia a Juliana

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:21
Včera:40
Tento mesiac:1257
Minulý mesiac:1936
Celkom:186866