Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 193.0.6.135:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 200.3.14.10:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.21:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Náhodný obrázok

Rozpravkova...
Image Detail Image Download

Zverejňovanie dokumentov


Designed by:
Asthon, s.r.o.
Besiedka v triede včielok PDF Tlačiť E-mail
 
Advent, advent štyri sviece... tak začína verš jednej básne. Keď sa rozhorela na adventnom venci druhá sviečka, deti z triedy včielok potešili svojich rodičov, starých rodičov na vianočnej besiedke, ktorá sa konala na deň Mikuláša dňa 6.12.2016. Čarovnú atmosféru tohto dňa spestrili deti, ktoré sa premenili na malých Mikulášov a predviedli, čo sa naučili. Ducha Vianoc bolo cítiť v celej triede. Deti boli úžasné a tak všetko to, čo sa naučili, hrdo ukázali. Svoje pripravené darčeky v podobe básní, piesní, tančekov zúčastneným odhaľovali postupne. Veď aký krajší darček môžete dostať od svojich detí? Dojatí boli nielen rodičia, starí rodičia, ale dokonca aj samotné pani učiteľky J

Ďakujeme za účasť na našom vianočnom predstavení a želáme všetkým krásne a požehnané vianočné sviatky!  
 

                                                                                                                                                                             p. učiteľky  Saška a Danka

 

Meniny

Dnes je:
Sobota, 23. September 2017

Dnes má meniny:
Zdenka
Zajtra má meniny:
Ľuboš

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:69
Včera:82
Tento mesiac:2246
Minulý mesiac:3057
Celkom:166846