Deň detí PDF Tlačiť E-mail

Čo všetko deťom k šťastiu treba.....? Ak by ste sa opýtali detí, určite vám odpovedia najlepšie- mamička, otecko, láska, trochu sladkostí a súťaže. Naše deti si súťaží užili až dosť. Celý školský dvor sa dňa 1.6. 2018 premenil na jedno veľké ihrisko, kde ich čakalo veľa zábavy.

Absolvovali rôzne súťažné disciplíny. Sily si zmerali v hode na cieľ, do bránky, v behu s loptou, pri nosení predmetov na lopatách, v skákaní vo vreci, jazde na kolobežkách aj na bicykloch. Energiu si mohli dobiť aj v triafaní striekačkami do balónov, potrápili svoje rúčky pri lovení vrchnákov z vody, pri zametaní loptičiek do prekážok. Trampolíny potešili aj tých najmenších, spolu sa zahrali na ježkov, pavúčikov, ktorí si museli povešať aj svoju bielizeň na šnúry.  Všetky deti boli odmenené sladkosťou a diplomom.

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 27. Február 2020

Dnes má meniny:
Alexander
Zajtra má meniny:
Zlatica

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:63
Včera:56
Tento mesiac:2558
Minulý mesiac:3184
Celkom:242202