Opekačka na poľovníckej chatte PDF Tlačiť E-mail
 

Vo štvrtok 21.júna sme sa v poobedných hodinách stretli na poľovnícke chate, ktorá je v blízkosti Rohožníckej priehrady. Kto sa to stretol? No predsa deti z našej škôlky, ich rodičia,  učiteľky, ale hlavne poľovníci, ktorí pre nás túto akciu pripravili.

Pre hladošov čakali špekáčiky, ktoré si prítomní mohli opiecť, výborný bol tiež guláš, ktorí poľovníci uvarili, na osvieženie čakali ovocné džúsy.  Deti sa vybehali v lese, zasúťažili si a zahrali sa.

Chceli by sme poďakovať poľovníckemu združeniu Hôrka za opekačku, ktorá bola ako vždy výborná a tiež za pohostenie, ktoré pre nás prichystali. Veríme, že sa o rok stretneme znovu.


 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 27. Február 2020

Dnes má meniny:
Alexander
Zajtra má meniny:
Zlatica

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:65
Včera:56
Tento mesiac:2560
Minulý mesiac:3184
Celkom:242204