Zimná schow Alkany PDF Tlačiť E-mail

Tak ako každý rok aj tentokrát sme sa v predvianočnom období vybrali do divadla Alkana v mestskej časti Dúbravka v Bratislave. V stredu 5.12.2018 si deti z tried žabiek, včielok, mravčekov a sovičiek zbalili vodu do batôžkov a výlet mohol začať. Predstavenie s názvom ZIMNÁ SCHOW ALKANY bolo plné hudby, spevu a tanca v zimnej atmosfére s Mikulášom. Za krásny zážitok vďačíme účinkujúcim deťom a mládeži z konzervatória Alkana, ktorí predviedli svoj talent v oblasti muzikálu. Na koniec sme ich odmenili veľkým potleskom. A či sa našim deťom páčilo? Skúste sa ich spýtať. Veď vidieť Mikuláša nielen u nás ale aj na Havaji  bolo ozaj zábavné.

Barbora Gážiová

 

Meniny

Dnes je:
Utorok, 7. Júl 2020

Dnes má meniny:
Oliver
Zajtra má meniny:
Ivan

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:12
Včera:65
Tento mesiac:400
Minulý mesiac:2429
Celkom:252494