Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 193.0.6.135:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 200.3.14.150:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.21:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Náhodný obrázok

small_karne...
Image Detail Image Download

Zverejňovanie dokumentov


Designed by:
Asthon, s.r.o.
Vianočné trhy v mš PDF Tlačiť E-mail

Vianočné stromčeky na námestiach, trblietavé dekorácie v obchodných domoch nám našepkávajú, že sa blížia tie najkrajšie sviatky roka - Vianoce.  Hrdo ich môžeme nazvať sviatky pokoja. Vianoce sú obdobím, kedy si uvedomujeme silu lásky, priateľstva, úcty ale i obetavosti. Vianočný čas má neopísateľné čaro pre každého, kto sa nepozerá iba očami, ale i srdcom. Je to obdobie, ktoré nám dáva príležitosť na chvíľu sa zastaviť a pozrieť sa do hĺbky svojej duše.  

V tomto predvianočnom období sa jeden piatkový deň, 14. decembra konala v našej MŠ akcia s čarovným nádychom Vianoc. Školský dvor MŠ sa naplnil dobrými ľuďmi, ktorí chceli zažiť niečo pekné, stretnúť sa v pokoji s ľuďmi, ktorých v každodennom zhone stíhame len pozdraviť a zároveň pomôcť a to kúpou vianočných výrobkov, ktoré boli z dielne zamestnancov MŠ. Všetci mohli ochutnať voňavý vianočný punč, ale i tradičné vianočné dobroty- medovníčky, ktoré s rozžiarenými očkami a úsmevom na tvári napiekli naše deti. Všetkým, ktorí nás prišli podporiť zo srdca ďakujeme. Poďakovanie zároveň patrí aj kolektívu MŠ, ktorí sa na príprave podujatia podieľali. 

Všetkým  prajeme  krásne a pokojné Vianoce. Nezabúdajme na tie najdôležitejšie dary – úsmev,  pekné slovo a svoj čas pre tých, ktorí nás potrebujú. Na stole nech zavonia kapor, kapustnica, či iné dobroty a Štedrý večer nech  zanechá v našich srdciach stopy lásky, radosti, spokojnosti a pohody.

Ivana Šperglová

 

Meniny

Dnes je:
Sobota, 8. August 2020

Dnes má meniny:
Oskar
Zajtra má meniny:
Ľubomíra

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:118
Včera:133
Tento mesiac:852
Minulý mesiac:2275
Celkom:255221