Mám básničku na jazýčku PDF Tlačiť E-mail
 

„Nariekala malá osa,

že je chúďa celkom bosá.

Kúpila si čižmičky,

na tie malé nožičky...“

 

Aj tento rok  sme pre deti pripravili pekné literárne dopoludnie pod tradičným názvom „Mám básničku na jazýčku“. Vypočuli sme si milé básničky o Ose, Motýľovi, Zajkovi, Vrabčekovi, Topánočkách, Zúbku, Psíkovi, Mačke, ale i o Sánkovačke. Deti nám svojou improvizáciou vyčarili úsmev na tvári a radosť v duši. Za odmenu dostali zaslúžený diplom a knižku plnú detských básničiek. Tešíme sa na ďalší úspešný ročník v recitácii našich najmladších talentovaných interpretov.

Danica Ukropcová


 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 3. August 2020

Dnes má meniny:
Dominik
Zajtra má meniny:
Hortenzia

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:0
Včera:111
Tento mesiac:315
Minulý mesiac:2275
Celkom:254684