Ponožková výzva PDF Tlačiť E-mail

Na podnet organizácie DSI, bol 21. marec vyhlásený ako Svetový deň Downovho syndrómu. Tento deň dáva príležitosť oboznámiť spoločnosť a zvyšovať povedomie  o Downovom syndróme. Poukázať na problémy ľudí s touto danosťou, ale aj na ich šikovnosť a talent rozdávať radosť vo svojom okolí. Od roku 2006 si tento deň pripomína viac ako 65 krajín sveta a to vrátane Slovenska.

Pri tejto príležitosti sa aj naša Materská škola zapojila do kampane „ Ponožková výzva.“ Na každú nôžku sme si dali inú ponožku. Symbolom rozdielnych ponožiek sme podporili heslo „ Byť odlišný je normálne“

Ivana Šperglová

 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 3. August 2020

Dnes má meniny:
Dominik
Zajtra má meniny:
Hortenzia

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:3
Včera:110
Tento mesiac:317
Minulý mesiac:2275
Celkom:254686