Ponožková výzva PDF Tlačiť E-mail

Na podnet organizácie DSI, bol 21. marec vyhlásený ako Svetový deň Downovho syndrómu. Tento deň dáva príležitosť oboznámiť spoločnosť a zvyšovať povedomie  o Downovom syndróme. Poukázať na problémy ľudí s touto danosťou, ale aj na ich šikovnosť a talent rozdávať radosť vo svojom okolí. Od roku 2006 si tento deň pripomína viac ako 65 krajín sveta a to vrátane Slovenska.

Pri tejto príležitosti sa aj naša Materská škola zapojila do kampane „ Ponožková výzva.“ Na každú nôžku sme si dali inú ponožku. Symbolom rozdielnych ponožiek sme podporili heslo „ Byť odlišný je normálne“

Ivana Šperglová

 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 18. Január 2021

Dnes má meniny:
Bohdana
Zajtra má meniny:
Drahomíra

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:41
Včera:136
Tento mesiac:3064
Minulý mesiac:3154
Celkom:274061