Ezopove piesne PDF Tlačiť E-mail

Tento mesiac do našej škôlky zavítal pán umelec Július Šoška  v sprievode s umelkyňou  Andreou Tkáčovou.  Svoje krásne umenie deťom ukázali prostredníctvom  výchovného koncertu Ezopove piesne. Na tomto koncerte sa deti bližšie zoznámili s hudobnými nástrojmi – husľami a violou, videli a počuli v čom sú podobné a v čom zasa odlišné.  Spolu si zaspievali  a vypočuli známe slovenské ba i české ľudové piesne a dokonca si niektoré  deti v hudobnej rozprávke Ezopove piesne zahrali svoju prvú hereckú rolu ako dirigent, tanečnice, psík, koník, mačička....                          
Koncert bol veľmi pekný, interaktívny a poučný. Ďakujeme umelcom za skvelý zážitok a obohatenie rozhľadu a vedomostí našich detí. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Adela Garcia

 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 25. Január 2021

Dnes má meniny:
Gejza
Zajtra má meniny:
Tamara

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:31
Včera:123
Tento mesiac:3995
Minulý mesiac:3154
Celkom:274992