Návšteva predškolákov základnej škole PDF Tlačiť E-mail
 

Čo budeme v škole robiť? Bude sa nám tam páčiť? Tak na tieto otázky už poznajú deti z triedy sovičiek a mravčekov odpoveď. Dňa 12.3.2019 sme sa vybrali na návštevu do školy, kde nás privítali pani učiteľky z prváckych tried aj s pani zástupkyňou. Prváci sa nám predviedli ako im to v laviciach svedčí a čo sa všetko za ten krátky čas čo opustili brány materskej školy naučili. A veru, nebolo toho málo. Naši predškoláci si vyskúšali, aké je to sedieť v laviciach, prezreli si prvácky šlabikár, navštívili aj telocvičňu, jedáleň..... A už teraz sa tešia, kedy opäť budú môcť navštíviť tú „veľkú školu“.

 

  Alexandra Horečná


 

Meniny

Dnes je:
Utorok, 4. August 2020

Dnes má meniny:
Dominik
Zajtra má meniny:
Hortenzia

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:3
Včera:110
Tento mesiac:317
Minulý mesiac:2275
Celkom:254686