Rozlúčka s predškolákmi PDF Tlačiť E-mail

Rozlúčka predškolákov je vždy takým malým  sviatkom pre celú MŠ.  Tak ako každá vec má svoj začiatok, tak musí prísť aj koniec. Pre našich predškolákov z triedy sovičiek a mravčekov sa práve v dnešný deň 26.6.2019 tá škôlkarská púť skončila.  S pani učiteľkami si pripravili krásny program v podobe básní, piesní.             Rozlúčili sa tak nielen s pani učiteľkami, kamarátmi, ale aj tetami upratovačkami, ktoré sa starajú o to, aby v škôlke bolo vždy  krásne čisto, tetami kuchárkami, ktoré im dennodenne pripravovali jedlo a starali sa o to, aby ich brušká boli vždy plné, ale  aj s pani riaditeľkou, ktorá každého predškoláka pasovala za budúceho prváka. Na pamiatku si deti odniesli malý darček v podobe knihy a krásny odznak. Na školskom dvore si potom všetky deti pochutili na dobrej zmrzline od p. Slobodovej a predškoláci aj na chutných  tortičkách od našich mamičiek p. Pajtinkovej  a p. Kaňkovej, za čo im veľmi ďakujeme. Poďakovanie patrí aj ostatným mamičkám, ktoré zabezpečili pre deti občerstvenie na rozlúčkovú slávnosť. Rozlúčka nech je akákoľvek, je vždy ťažká. Slzy patria k nej a ani  tie naše oči nezostali suché.  Ďakujeme vám deti za krásne chvíle prežité spolu!

Alexandra Horečná

 

Meniny

Dnes je:
Utorok, 27. Október 2020

Dnes má meniny:
Sabína
Zajtra má meniny:
Dobromila

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:57
Včera:119
Tento mesiac:3080
Minulý mesiac:3109
Celkom:264261