Výtvarná súťaž PDF Tlačiť E-mail
 

O tom, že máme veľmi šikovné a kreatívne deti v našej materskej škole, nikto nepochybuje. Preto sme sa rozhodli zapojiť do okresného kola výtvarnej súťaže „Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany“, ktorú vyhlásil Okresný úrad Malacky v spolupráci so školami a školskými zariadeniami. Deti maľovali, modelovali a tvorili na tému „Záchranári na lúke, v lese, v horskom teréne“. Vznikli rôzne pekné práce, z ktorých sme vybrali tie najzaujímavejšie a zapojili ich do súťaže. Tretieho decembra sme sa zúčastnili vyhodnotenia na Okresnom úrade Malacky. V I. kategórii: materské školy – maľba a kresba obsadil druhé miesto Danko Švec. V kategórii plastické a priestorové diela získal prvé miesto Paťko Fupšo s postupom do celoslovenského kola. V tej istej kategórii bola odmenená aj Laurinka Špotáková čestným uznaním. Deťom srdečne gratulujeme a ďakujeme za peknú reprezentáciu našej materskej školy. Patrikovi držíme päste v národnom kole, ktorého vyhodnotenie bude 11.2.2020.

Barbora Gážiová


 

Meniny

Dnes je:
Pondelok, 27. September 2021

Dnes má meniny:
Cyprián
Zajtra má meniny:
Václav

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:0
Včera:0
Tento mesiac:0
Minulý mesiac:0
Celkom:288704